1. עורך דין תאונות דרכים
  2. מאמרים
  3. תביעת נזקי גוף

תביעת נזקי גוף

תביעת נזקי גוף

עולם תביעות הנזיקין מורכב ממספר סוגי תביעות, כאשר אחת המוכרות שבהן היא תביעת נזקי גוף. מפגעים שונים שגורמים לפגיעות פיזיות, תאונות עבודה, אירועי אלימות, ולא פחות מכך – פגיעות נפשיות הנגרמות במצבי מצוקה ולחץ מהווים את הסיבות העיקריות להגשת תביעת נזקי גוף, כאשר מטרת התביעות בדרך כלל הינה לקבל פיצוי כספי עבור הנזק שנוצר מן הפגיעה.


תביעת נזקי גוף פיצויים

החיים מזמנים הפתעות רבות, לעיתים מדובר בהפתעות חיוביות ולעיתים מדובר בהפתעות משמחות פחות. נזקי גוף נכללים בוודאי בהגדרת הדברים המשמחים פחות במהלך החיים. מהם אותם נזקי גוף עליהם תובעים פיצויים? ניקח כדוגמה אדם שהולך ברחוב ועובר ליד בור ביוב. בדיוק באותו יום הגיעו עובדי עירייה לטפל בבעיה שהייתה בבור הביוב. הם טיפלו בתקלה וסגרו את הבור, אך הם לא שמו לב כי בזמן שהם סגרו את הבור, הם לא סגרו אותו לחלוטין ולא הידקו את המכסה אל הפתח שלו. דקות לאחר מכן עבר אדם באותה מדרכה וצעד על מכסה הבור. המכסה שלא היה סגור כפי שצריך, שקע מעט מתחת כובד משקל גופו, הוא איבד שיווי משקל ומעד. הבהלה שהוא חווה באותו רגע העצימה את אפקט הנפילה וכתוצאה ממנה הוא שבר את רגלו בצורה חמורה. בבית החולים הוא עבר ניתוח אורטופדי מורכב שקיבע את העצם אך השאיר אותו עם בעיית הליכה קבועה. כתוצאה מבעיית ההליכה הוא עזב את עבודתו בשל כך שהייתה זו עבודה שהצריכה הליכה ותנועה רבה. עתה הוא מעוניין לתבוע מהעירייה פיצויים עבור הנזקים שהוא חווה. בפניו עומדות שתי אפשרויות: הוא יכול להגיש את התביעה בעצמו ולקוות כי חומרת מצבו תשתקף היטב בדבריו, או שהוא יכול לפנות למומחית לתביעות נזקי גוף על מנת לקבל חוות דעת וייצוג מקצועי כיצד לנהל את התביעה.


מומחית לפיצויים בנזקי גוף – יתרונות

פנייה למומחית לפיצויים בנזקי גוף מאפשרת לתובע לקבל חוות דעת וייצוג מקצועי ממומחית לתביעות נזקי גוף שתאפשר לו למקסם את סיכוייו לזכייה בתביעה ולקבל את מה שמגיע לו. בשל כך שתביעות נזקי גוף הינן תביעות מורכבות ומסועפות, ישנו צורך מהותי שמומחית לתביעות בנזקי גוף תטפל בתביעה על מנת שבית המשפט יפסוק את הפיצוי המקסימלי 

logo בניית אתרים