תביעות נגד חברות ביטוח

מלאו פרטים ואצור קשר בהקדם:

תביעות נגד חברות ביטוח

מרביתנו משלמים חודש בחודשו סכומי כסף לא מעטים ואף גדולים לאותן חברות ביטוח למקרה של כל תרחיש מחלה או פציעה שבמהלכו נאבד את כושר העבודה או שמא נזדקק לעזרה בתשלום כספי עבור מגוון תרופות או טיפולים. במקרה צרה בהם נאלץ להיעזר באותו סכום כיסוי שמגיע לנו וגם באותם תביעות נגד חברות ביטוח, נפנה ישירות לחברת הביטוח. אולם, מה שאנו לא לוקחים תמיד בחשבון, זה שהליך תביעות נגד חברות ביטוח, עשוי להיות תהליך מורכב ולא פשוט למדי,  בעוד שחברת הביטוח מערימה לא פעם קשיים על התובע שמעוניין לקבל את הפיצוי הכספי המגיע לו. במקרים אלה בדיוק חשוב ורצוי לפנות לעורך דין תביעות נגד חברות ביטוח כבר בשלב ההתחלתי של התביעה בגין דחיית כיסוי ביטוח ועוד. רק עורך דין מנוסה ואחד שיוכל לעזור לכם לצלוח את התביעה בהצלחה ולקבל את הכסף המגיע לכם בהתאם לפוליסה שקיימת אצלכם. 

חוק הפיצויים לנפגעי תאונת דרכים  

נוסע, נהג או הולך רגל שנפגע כתוצאה מתאונת דרכים זכאי עפי’ חוק הפיצויים לנפגעי תאונת דרכים לפיצוי עבור נזק גופי ונפשי. הזכאות המיוחדת עפי’ חוק הפיצויים לנפגעי תאונת דרכים באה בנוסף לזכותו של הנפגע מכוח ביטוחים פרטיים אשר רכש לעצמו , או אשר נרכש עבורו (כמו למשל: עי’ המעביד) כגון: ביטוח חיים, מנהלים, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות. החוק מטיל על בעל הרכב, או המחזיק ברכב, חובה לרכוש פוליסה המכסה את אחריותם המוחלטת עפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונת דרכים. כדי שלנפגעי הגוף יהיה ממי לגבות את הפיציים. הפרת חובת הביטוח גוררת סנקציות, פליליות ואזרחיות. מדובר בביטוח כפוי ולכן נהוג לקרוא לו ‘ביטוח חובה’.

תביעה נגד חברת ביטוח

במקרים רבים תביעה נגד חברת ביטוח יכולה להיות מורכבת, סבוכה ולא קלה. הסיבה העיקרית לכך היא שלחברות ביטוח יש נטייה לדחות תביעות המוגשות נגדן, וזאת גם אם מדובר בתביעות מוצדקות, שבהן המבוטחים אכן עומדים בתנאי הפוליסה וזכאים לקבלת פיצוי. בנוסף גם במרבית המקרים, חברות הביטוח פועלות באיטיות ולא ששות לסגור את המקרה, גוררות את התביעות בטענות שונות של ” טרטור” המבוטח בתהליכים שונים, כך שככל שעובר הזמן כך גם התביעה מתיישנת יותר. בנוסף למריחת הזמן האופיינית לחברות ביטוח, תביעה נגד חברת ביטוח גוררת איתה הכנת מסמכים רבים הקשורים לאופי התביעה, והמבוטח למעשה נשאר תלוי באויר עם תביעה מסורבלת ולא  ברורה, שעלולה  להתיישן גם. 

עורך דין תאונות דרכים מול חברות הביטוח

תביעות נגד חברות ביטוח נהיו מעמסה גדולה, היות וכשתובעים חברה גדולה, ישר נהיים מעורבים בה כל הגורמים הרלוונטיים, אז בשביל להמנע מתביעה מרושלת ולא איכותית אנו חייבים עורך דין תאונות דרכים מול חברות הביטוח שיעזור לנו ויוציא אותנו מהברוך. עורך הדין יעזור לכם, ייעץ לכם ויתן לך סיוע בכל נושא הגשת התביעה,ייעוץ אישי וכל דבר שתצטרכו בין לבין. עורך דין תאונות דרכים מול חברות הביטוח יבנה מודל מיוחד להצלחתכם ושמירתכם כך שתקבלו את כל תשומת הלב. לפרטים נוספים אנא פנו אלינו בצור קשר באתר או בשיחת טלפון ונשמח לעזור בכל אשר תצטרכו.  

על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.