תאונות בבית ספר

לגבי ייעוץ משפטי לאחר מקרים של תאונות בבית ספר

תאונות בבית ספר הן דבר שקורה מעת לעת ומסיבה זו כל הילדים במסגרות השונות, מבוטחים בביטוח תאונות אישיות. תאונות בבית ספר שעומדות בקריטריונים של הפוליסה, מקנות להורים את הזכאות לקבלת פיצוי כספי, בהתאם לכללי הביטוח. במידה ומקרי תאונות בבית ספר התרחשו, כתוצאה מרשלנות של גורם או גורמים נוספים, ניתן אף לתבוע פיצוי כפול במקביל מחברת הביטוח של הגורם שהתרשל ומקרן הביטוח הבית ספרית.


תיעוד ועדים

במקרה של נפילה בבית ספר תביעה צריכה להתבסס על תיעוד של מקום הנפילה והגורמים לה, על מנת להוכיח שרשלנות של גורם כלשהו אפשרה את האירוע. יש לתעד את הפגיעות השונות ולשמור את כל המסמכים הרפואיים הנוגעים למקרה. יש לאסוף את פרטי העדים הרלוונטיים שהיו במקום בזמן הנפילה, על מנת להצליח להבין את האירוע והגורמים לו ולהבין באיזה אופן ניתן למנוע את התרחשותו.


תביעות על נפילה בגובה במקום העבודה

תביעות נפילה מגובה הן מבין תביעות הפיצויים הנפוצות ביותר.  הדבר נובע מהמספר הגדול של מקרים מסוג זה בענף הבניין. המחוקק כבר מודע שנים ארוכות לחומרת המצב בענף זה וכבר בשנת 2017 נקבעו תקנות מיוחדות לבטיחות בעבודה עבור עבודה בגובה. תקנות אלו נועדו למנוע מקרים של תאונות עבודה בכלל ותאונות נפילה מגובה בפרט. יישום הכללים שבתקנות אמור להפחית את הסיכון, עבור העובדים והמעסיק אף מחויב לספק לעובדיו ציוד מגן, בהתאם לאופי עבודתם. ובנוסף על המעסיק האחריות  למנות גורמים מפקחים בשטח, על מנת לשמור על התקנות ולהפחית את הסיכון.  סטייה מהנהלים שגרמה לפציעתו של עובד תצדיק במקרים רבים גם תביעת נזיקין.


תאונות בבית ספר עם עורכת דין המתמחה בתחום

במידה ואתם צריכים מידע נוסף על זכויותיכם לאחר מקרה של תאונות בבית ספר או זקוקים לליווי משפטי לתיק נפילה בבית ספר תביעה כדאי לכם להתייעץ עם עורכת דין קרן מסיקה חביב. המשרד מתמקד בתחום נזקי הגוף ומייצג תובעים בלבד וזאת, על מנת להימנע מכל מצב של ניגוד עניינים, כמו גם מתוך בחירה ערכית לעמוד צד הנפגעים. עורכת הדין קרן מסיקה חביב, אינה מייצגת מוסדות גדולים כמו חברות הביטוח בשום מקרה. למשרד ידע נרחב וניסיון רב שנים בייצוג של נפגעים בתאונות ברשות הרבים, תאונות עבודה ודרכים ותביעות לתגמולי ביטוח. אנו מתמחים בתביעות המתבססות על פוליסות לביטוח חיים ותאונות תלמידים במוסדות חינוך. עוד בתחומי מומחיותנו, תביעות לגמלאות המגיעות כדין מהמוסד לביטוח לאומי על אובדן כושר עבודה.


על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.

תאונות בבית ספר
טואול - בניית אתרים