שירותי נוטריון

מלאו פרטים ואצור קשר בהקדם:

מהם שירותי נוטריון ובאלו מקרים הם נדרשים

שירותי נוטריון נדרשים עבור מסמכים משפטיים לגביהם החוק הגדיר הסמכה מיוחדת לעריכתם ואימותם. עורך דין נוטריון מוסמך לאשר את מקוריותם של מסמכים אלו. למעשה במהלך החתימה שירותי נוטריון מוודאים את זהות החתומים על המסמך ומתפקידם לוודא שהם נחתמו מתוף רצונם החופשי והטוב.  כאשר אלו נעשו כדין הרי שהם יכולים לשמש כראייה קבילה בפני הרשויות או בתי המשפט בארץ ובחוץ לארץ בהתאם לאמנות הבינלאומיות בנושא.

אפוסטיל

בין מסמכים אחרים כמו נוטריון הסכם ממון נוטריוניים רבים, נדרשים להוציא אישורי אפוסטיל. אישור זה חלק מרכזי של שירותי נוטריון בארץ ובעולם. למעשה מדובר על הפקת רישום של מוסד בעל תוקף מדינתי באופן שנותן למסמך את התוקף המשפטי. לדוגמה, האישור של נוטריון הסכם ממון יהיה בתוקף בכל המדינות שחתמו על אמנת אפוסטיל. לאחר הפקת נוטריון אימות חתימה הוא נדרש לשלוח את המסמך למשרד המשפטים והחוץ, כמו גם לקונסוליה של המדינה, עבורה תורגם המסמך. רק לאחר השלמת כל השלבים הללו וקבלת אישור של הגורמים השונים, כי הם מאשרים את אמיתות המסמך, יהיה לו את התוקף בינלאומי בכל הארצות הרלוונטיות.

בירוקרטיה ומשרדי ממשלה

התהליך של שירותי נוטריון והוצאת אפוסטיל, הינו מורכב מבחינה בירוקרטית וכדאי לעשותו בעזרת נוטריון נזיקין מנוסה המתמחה באותה המדינה אליה מיועד המסמך. המשרדים הממשלתיים שמוסמכים להעניק את האישור כדין, מחולקים לפי התחומים בהם עוסק המסמך ולאופן השיוך של התחום מבחינה מנהלית במשרדי הממשלה השונים. המסמכים יכולים להיות לדוגמא אשרות עבודה, תעודות נישואין, ואישורי לימודים ועוד. גם בפעילות כלכלית לעיתים יש צורך בשירותי נוטריון ואפוסטיל לשם אישור ותרגום של מגוון מסמכים עסקיים כמו, תזכיר תקנון של החברה, הסכמים במקרקעין, תעודת התאגדות, הסכמי מכר ורכישה, הסכמי שכירות וחוזים מסחריים מסוגים שונים.

שירותי נוטריון מקצועיים

אם אתם זקוקים למידע נוסף על נוטריון אימות חתימה או שמתעניינים לגבי נוטריון נזיקין כדאי לכם להתייעץ עם עורכת הדין קרן מסיקה חביב. היא בעלת ניסיון רחב בתחומים של נזקי גוף, תאונות דרכים ותאונות עבודה. עורכת דין קרן מסיקה חביב מתמחה בייצוג של לקוחות בוועדות רפואיות עבור ביטוח לאומי, בדיונים בבתי המשפט והדין בערכאות השונות כמו גם, במשא ומתן מול חברות הביטוח.

על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.