1. עורך דין תאונות דרכים
  2. מאמרים
  3. עורכת דין תאונות אופנוע

עורכת דין תאונות אופנוע

עורכת דין תאונות אופנוע

הכבישים בישראל עמוסים מאוד, אינספור מכוניות נמצאות על הכביש בכל רגע נתון מה שיוצר מציאות של פקקים בלתי נגמרים בעיקר בקרבת אזורי תעסוקה גדולים שהמוני אנשים עובדים בהם. העמידה בפקקים מבזבזת זמן וכוח, וישנם עובדים או סתם נהגים שאינם מעוניינים בכך והאלטרנטיבה המועדפת עליהם הינה רכיבה על אופנוע. רכיבה על אופנוע מקצרת את הדרך בצורה משמעותית, אך מביאה עימה לא מעט סיכונים שאינם קיימים בנהיגה ברכב.


תאונות אופנוע היבטים משפטיים

רכיבה על אופנוע נחשבת לאמצעי התחבורה המועדף עבור שליחים שמובילים מזון מפיצריות או מסעדות לבית הלקוח. מהירות האופנוע, ההימנעות מעמידה בפקקים, אפשרויות החניה שכמעט אינן מוגבלות ביחס לרכב, הופכות את האופנוע לכלי תחבורה מהיר ויעיל עבור מסעדות ופיצריות המעוניינות לספק את ההזמנה בדרך המהירה ביותר. מאידך, האופנוע נחשב לכלי מסוכן הרבה יותר וסיכויו של הנוהג בו להיפגע בתאונת דרכים גדולים יותר ויש לקחת זאת בחשבון. חברות הביטוח המבטחות מפני תאונות אישיות מכניסות סעיף החרגה מיוחד לרכב דו גלגלי, דהיינו שחברת הביטוח דורשת פרמיה גבוהה יותר מהמבוטח על מנת לקחת את הסיכון הגבוה הקיים בנהיגה על רכב דו גלגלי. 


פיצוי לרוכב אופנוע

רוכב אופנוע הנפגע בתאונה ומבקש לקבל פיצוי עבור הנזק הפיזי ממנו הוא סובל בשל התאונה, זקוק לייעוץ וליווי על ידי עורכת דין תאונות אופנוע בכדי למקסם את אפשרות הפיצוי ואת סכום הפיצוי שהוא יקבל בשל התאונה. כמור, פיצוי לרוכב אופנוע, הן מחברת הביטוח המבטחת אותו, והן מהגורם הפוגע מצריך עבודה מקצועית על מנת להוכיח כי רוכב האופנוע נהג כשורה וכי הוא זה שניזוק שלא באשמתו בתאונה. האופנוע נחשב לכלי ברמת סיכון גבוהה וכל תאונה שמתרחשת במעורבות אופנוע מעוררת מיד את המחשבה כי האופנוע נהג שלא כשורה, ניסה לעקוף פקקים, השתחל במקומות לא עבירים ובשל כך אירעה התאונה. ישנו צורך בטיפול של עורכת דין תאונות אופנוע המכירה את ההליכים המשפטיים הנצרכים על מנת לוודא קבלת פיצוי לרוכבי אופנוע על מנת לדאוג כי רוכב האופנוע יקבל את הפיצוי המגיע לו.


מחפשים עורכת דין תאונות אופנוע? מחפשים אשת מקצוע שתדע לעמוד על זכויותיכם ותוודא כי תקבלו פיצוי לרוכבי אופנוע לאחר תאונה? קרן מסיקה – תמיד בשבילכם. עד קבלת הפיצוי!

logo בניית אתרים