עורכת דין רשלנות רפואית

על עבודתה של עורכת דין רשלנות רפואית

עורכת דין רשלנות רפואית מתמחת בתביעות עבור מקרים, בהם במהלך הטיפול הרפואי, התרחשה סטייה מפורשת ומובהקת, מרמת השירותים המקובלים לתחום או בזהירות הנדרשת עבור אותו הטיפול. על מנת להצדיק את תביעת הרשלנות, יש צורך להוכיח שהסטייה היא שגרמה לנזקים הרפואיים, מהם סובל התובע ושבמקרה זה, לולא היו סוטים מהכללים של הפרקטיקה, הנזק היה נמנע. עורכת דין רשלנות רפואית יכולה לבחון כל מקרה ולייעץ אם הוא מצדיק תביעה.


מקרים המצדיקים תביעה

המקרים המקובלים של תביעות רשלנות רפואית הם עבור טיפול מיותר שגורם נזק, אבחון שגוי של מחלה שכלל אבחון מחלה אחרת במקום הנכונה או החמצה באבחון. תביעות רשלנות רפואית נוספות הם עבור, אבחנה מאוחרת בעת שהמחלה כבר גורמת לנזק בלתי הפיך, טיפול שלא ניתן עבורו הסכמה מצד המטופל או מבלי שהמטופל היה מודע לתוצאות האפשריות, רשלנות רפואית בניתוח, מינון שגוי של תרופות ורשלנות רפואית בהריון.


רפואת שיניים

גם במקרים של נזק שנגרם במהלך טיפול שיניים, כדאי להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואת שיניים על מנת להבין אם יש מקום לתביעה. ישנה חשיבות גדולה למקצועיותו של עורך הדין שמטפל במקרה וכדאי לפנות במקרים של רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים בלבד. בתחום רפואת השיניים תחומי ההתמחות הינם רבים ומגוונים, בין היתר, שיקום הפה, טיפולי שורש, ועוד. מקרים רבים של רשלנות רפואית בטיפול שיניים הם, בעקבות התכנון הלקוי של שיקום הפה, על ידי הגורם המטפל, שהוביל לנזק בשיניו של המטופל או אף לנזק עצבי בלסת ולשיתוק של שרירי הפנים. בכל מקרה שכזה יש להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואת שיניים המתמחה בתחום.


עורכת דין רשלנות רפואית מקצועית ומנוסה

אם אתם מחפשים עורכת דין רשלנות רפואית או זקוקים למידע נוסף לגבי, רשלנות רפואית בניתוח כדאי לכם להתייעץ עם עורכת הדין קרן מסיקה חביב. משרדנו מתמקד בתחום של נזקי גוף ומייצג תובעים בלבד. על מנת להימנע מכל מצב של ניגוד עניינים ומתוך עמידה ערכית לצד הנפגעים, עורכת דין קרן מסיקה חביב לא מייצגת מוסדות וגופים גדולים כמו חברות הביטוח בשום מקרה. בתחום של רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים הם הגורם שכדאי להיעזר בהם. למשרד ידע נרחב וניסיון בייצוג של נפגעים בתאונות דרכים, תאונות ברשות הרבים, תאונות עבודה ותביעות לתגמולי ביטוח, בהתאם לפוליסת ביטוח חיים ולפוליסת תאונות תלמידים במוסדות חינוך. עוד אנו מומחים לתביעות על אובדן כושר עבודה, כמו גם תביעות לגמלאות המגיעות כדין מהמוסד לביטוח לאומי.


על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.

עורכת דין רשלנות רפואית
טואול - בניית אתרים