עורך דין תביעת תאונה בחו”ל

עורך דין תביעת תאונה בחו"ל

תאונות נזקי גוף עלולות להתרחש בחו”ל, אפילו באמצע חופשה משפחתית, נופש אישי או נסיעה עסקית. מדובר ללא ספק באירוע שיכול להרוס טיול ולגרום לעוגמת נפש רבה, מפח נפשי והתעסקות מיותרת בבירוקרטיה. על כן חשוב לדעת שבמקרים אלה, שבהם נפגעתם (אתם או בני משפחותיכם) בחו”ל, ייתכן והנפגע זכאי לפיצוי כספי, בין אם בשל נזקי הגוף שנגרמו בתאונה ובין אם בגין עלות הטיפולים בחו”ל ובישראל. כיצד זה עומד ואת מי תובעים? כל מקרה נבחן לגופו אך הנה מס’ דרכים אפשריות לקבלת פיצוי בגין תאונה בחו”ל והעיקרית בהם היא להתייעץ עם עורך דין תביעת תאונה בחו”ל אצלנו שמוסמך לתת ייעוץ מקצועי, ענייני ובעל ערך שיעזור לכם לאורך כל הדרך ויסייע ככל הניתן. 


תביעה מכוח ביטוח נסיעות לחו”ל – זאת האופציה הנפוצה והראשונה לפיצויים בגין תאונה בחו”ל שזאת גם נקראת תביעת ביטוח, אשר מוגשת כנגד חברת הביטוח אשר ביטחה את הנפגע בביטוח נסיעות לחו”ל בדיוק לטובת מצבים אלה. ביטוח נסיעות לחו”ל הוא מהביטוחים הפופולריים והשכיחים ביותר. בעיקר בשל המודעות בישראל מצד הנוסעים שבדכ’ עושים רק אותו ובזכות העובדה שניתן לרכוש אותו ממש בלחיצת כפתור. 


תביעה נגד החברה שמארגנת את הטיול– במידה שהנסיעה אורגנה ו/או תוכננה על ידי חברה ישראלית, ייתכן וניתן יהיה להגיש תביעה נגד החברה הזאת. למשל, נפילה בטיול מאורגן למבוגרים שתוכנן במסלול שאינו תואם את גיל המשתתפים, בילוי במועדון לילה צפוף וחשוך שסיכן את המטיילים וכד’. רשלנות מצד החברה הישראלית המארגנת והמתכננת את הטיול יכול להיות  עילה להגשת תביעת פיצויים ובנוסף ניתן יהיה לפנות ולקבל ייעוץ מצד עורך דין תביעת תאונה בחו”ל שיוכל לעזור לכם ולסייע בכל נושא. 


תביעה ישירה נגד גורם בחו”ל – קיימת אפשרות נוספת , אם כי מורכבת הרבה יותר, היא להגיש תביעה כנגד הגורם הרשלן בחו”ל. למשל, תביעה נגד בית מלון בחו”ל לאחר מעידה על מדרגה משובשת בלובי או תביעה נגד חברת ביטוח של רכב במדינה זרה בעקבות תאונת דרכים.


לסיכום תאונה בחו”ל עלולה לבוא לידי ביטוי באופנים שונים. תאונת דרכים, תאונה בפעילות ספורטיבית, תאונה בהליכה ברחוב, תאונה ימית, נזק בעקבות החלקה או מעידה ועוד. הנזקים שעלולים להגרם כתוצאה מהאירוע יכולים להיות קלים, אבל כנגד גם חמורים וקשים (עד כדי מוות). בין אם עשיתם פוליסת ביטוח נסיעות  לחו”ל ובין אם אתם מעוניינים להגיש תביעה נגד גורם שאירגן את הטיול לחו”ל, ובין אם גם וגם חשוב לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי ופרטני ולהתייעץ עוד היום עם עורך דין תביעת תאונה בחו”ל.   


על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.

עורך דין תביעת תאונה בחו”ל
טואול - בניית אתרים