1. עורך דין תאונות דרכים
  2. עורך דין תאונות עבודה
  3. עורך דין תאונות עבודה: איך לבחור

עורך דין תאונות עבודה: איך לבחור

החוק מגדיר כל תאונה שארעה במהלך העבודה או עקב העבודה כתאונת עבודה. הגורם האחראי למימון טיפול רפואי ומתן פיצוי כספי במקרה של תאונת עבודה הוא המוסד לביטוח לאומי. פנייה אל עורך דין תאונות עבודה תנחה אתכם להגיש יחד עם התביעה למוסד לביטוח לאומי, גם תביעות נוספות אל חברת הביטוח של המעביד וחברות ביטוח בהן הנפגע מחזיק בפוליסת ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מנהלים ועוד.איזה עורך דין תאונות עבודה כדאי לבחור?

כל אדם שנפגע בתאונת עבודה זכאי להגיש תביעה לקבלת פיצויים. ייצוג של עורך דין מומחה בדיני נזיקין חיונית למיצוי מלא של הזכויות שלכם וקבלת סכום פיצוי מקסימלי. הבחירה הנכונה תהיה בחירת עורך דין תאונות עבודה עם ניסיון מתאים, התמחות בתחום נזיקין, נאמנות מוחלטת ללקוח, עמידה בלוח זמנים, מסירות ללקוח, אחריות אישית ותודעת שירות. מגיע לכם לקבל מעורך הדין שלכם הסברים על חוקים ופסקי דין המחזיקים את הטענות שלכם. עורך דין מסור יקפיד להסביר לכם את המסמכים עליהם אתם חותמים ואת כל הצעדים אותם הוא מבצע בשמכם.התמחות של נזיקין ועיסוק עיקרי בתאונות עבודה

החוק מאפשר לעורכי דין לעסוק בכמה תחומים במקביל. ההמלצה שלנו היא על עורך דין תאונות עבודה העוסק בתחום ומחזיק בניסיון מתאים. אם נפגעתם בתאונת עבודה תרצו לקבל ייעוץ וייצוג משפטי מעורך הדין הטוב ביותר בתחום נזיקין ולא מעורך הדין הפלילי הטוב ביותר.


פגישה ראשונה עם עורך הדין

שכר הטרחה של עורך הדין נקבע לרוב באחוזים בהתאם לסכום הפיצוי אותו תקבלו בתום התביעה. אל הפגישה הראשונה עם עורך הדין כדאי להקפיד להגיע מוכנים עם כל המסמכים הקשורים למקרה, קבלות על הוצאות, מסמכים רפואיים, עותק של פוליסות ביטוח רלוונטיות ועוד. עליכם להקפיד לאסוף את כל הראיות וכל המסמכים הרלוונטיים בכדי לאפשר לעורך הדין להעריך נכון כבר בפגישה הראשונה את סכום הפיצוי אותו תוכלו לקבל ואת סיכויי הצלחת התביעה.המשרד של עו”ד קרן מסיקה חביב מטפל במקצועיות, נחישות ומסירות בתביעות תאונות עבודה. אם עברתם תאונת עבודה, אל תמתינו אפילו רגע אחד נוסף, צרו קשר מיד לקבלת ייעוץ משפטי והכוונה למיצוי מלא של הזכויות שלכם.


להתייעצות ללא התחייבות, פנה עוד היום לעו”ד קרן מסיקה חביב, עורך דין תאונות עבודה.

logo בניית אתרים