עורך דין תאונות דרכים

על עורך דין תאונות דרכים

חשוב מאוד לאחר מעורבות בתאונה לפנות לשירותי עורך דין תאונות דרכים המנוסה ומתמחה בתחום. עורך דין תאונות דרכים יכיר את דרכי העבודה הרלוונטיים והפעולות הדרושות, מול חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי, על מנת להביא לקבלת הפיצויים במהירות הגבוהה ביותר האפשרית. כפי שכל עורך דין תאונות דרכים יודע, חשוב לתעד עד כמה שאפשר את פרטי התאונה והמסמכים הרפואיים הרלוונטיים.


תיעוד מלא

על מנת לעזור לכם, עורך דין תאונות דרכים מול חברות הביטוח יבקש מכם לתעד את כל ההוצאות הרלוונטיות שנגרמו לכם כתוצאה מהתאונה למשל, אישורי אשפוז, מרשמים, קבלות על תרופות, אישורי מחלה וכל תיעוד על הוצאות כספיות והפסדים כלכליים בגין התאונה. עבור עבודתו של עו”ד תאונות דרכים מומלץ להפיק מסמך אישור מהמשטרה, המפרט את פרטי התאונה ולפנות בהקדם למשרד עורך דין תאונות דרכים מול חברות הביטוח עבור קבלת ליווי וסיוע מקצועי.


תאונת דרכים או תאונת עבודה

תאונת דרכים בדרך לעבודה יכולה להיחשב בתור תאונת עבודה. כאשר תאונה נופלת תחת ההגדרות של תאונת עבודה, ניתן לתבוע פיצויים מהמוסד לביטוח לאומי, מחברת ביטוח החיים של התובע או, חברת הביטוח של המעביד, וגורמים אחרים במידה והם נושאים, באחריות כזו או אחרת להתרחשותה של התאונה. לאחר כל תאונת דרכים בעבודה מומלץ תחילה להתייעץ עם עורך דין לחישוב פיצויים לאחר תאונת דרכים על מנת להבין, אם ניתן להגיש תביעות תאונת עבודה במקרה זה ולהבין מול מי מומלץ לפעול ובאיזה מסלול. חשוב במיוחד לפנות לייעוץ משפטי של עו”ד תאונות דרכים מומלץ במקרה של תאונה ללא ביטוח, על מנת שתפעלו מידית לצמצום הפסדים וגיבוש הסדרים מתאימים


עורך דין תאונות דרכים המתמחה בתחום

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי עורך דין לחישוב פיצויים לאחר תאונת דרכים או שהסתבכתם עם תאונה ללא ביטוח כדאי לכם להכיר את עורכת דין קרן מסיקה חביב. משרדנו עוסק בליטיגציה בפני רשויות המדינה ומערכת המשפט עורכת דין קרן מסיקה חביב מתמחת במשא ומתן עם חברות ביטוח בעל פה ובכתב לגבי תאונת תאונות דרכים ותאונות עבודה ובעלת ניסיון עצום בייצוג לקוחות בדיונים בבתי המשפט ובוועדות הרפואיות של ביטוח לאומי. למשרד ידע נרחב בתחומים של דיני נזיקין, נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות דרכים לחסרי ביטוח ותאונות עבודה ומיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי.


על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.

עורך דין תאונות דרכים
טואול - בניית אתרים