1. עורך דין תאונות דרכים
  2. עורך דין תאונות דרכים
  3. עורך דין תאונות דרכים : תביעה לקבלת פיצוי

עורך דין תאונות דרכים - תביעה לקבלת פיצוי

אם לרוע מזלכם נפגעתם בתאונת דרכים, ישנם כמה צעדים נחוצים ומומלצים למיצוי מלא של הזכויות שלכם לקבלת פיצוי כספי. בעזרת הטיפים הבאים תצליחו לבצע את הצעדים הנכונים לאחר התאונה מתוך מטרה לשמר את הזכות שלכם לקבלת סכום פיצוי מרבי.פינוי לבית חולים

מיד לאחר התאונה כדאי להתפנות לבית חולים (מומלץ באמצעות אמבולנס). אם תגיעו בעצמכם לבית החולים מספר ימים לאחר התאונה עם תלונות על כאבים, הדבר עלול לפגוע בתביעה ובפיצוי המגיע לכם. חשוב לזכור כי במקרים רבים כאבים קלים לאחר התאונה מחמירים בהמשך והופכים משמעותיים. הקפידו להתפנות מיד לבית חולים לטובת בדיקה וערבו את המשטרה לטובת פתיחת תיק לתאונה בה יתועדו מהלך התאונה והפגיעות.תיעוד של הכאבים

בין אם טופלתם בבית חולים מיד ובין אם טופלתם בהמשך שלא במסגרת אשפוז, יש לתעד את כל הפניות לרופאים, את כל הבדיקות ואת כל התלונות על כאבים. מסמכים אלו ישמשו בסיס להגשת תביעה לקבלת פיצוי. מומחים מטעם חברת הביטוח עתידים לעיין במסמכים האלו ולחקור אותם היטב.חברות הביטוח עושות כל מאמץ על מנת לקשור את הכאבים והפגיעות הפיזיות להיסטוריה הרפואית של התובע. הן עושות זאת מתוך מטרה להתנער מהתביעה ולא לשלם פיצוי. מעורבות של עורך דין תאונות דרכים מטעמכם היא הדרך להשיב לנציגי חברת הביטוח ולהתנהל אל מול עורכי הדין שלה.


מתי כדאי לפנות אל עורך דין תאונות דרכים?

פנייה אל עורך דין תאונות דרכים חיונית ונחוצה כבר מהשלב הראשון. אם יש לכם אפשרות להתקשר לעורך דין בעודכם במקום התאונה עשו זאת. התייעצות עם עורך דין יכולה רק להועיל לכם בהתנהלות העתידית מול חברת הביטוח.מתי כדאי לפנות למוסד לביטוח לאומי?

פרט לפיצוי כספי מחברת הביטוח של הרכב המעורב בתאונה, מגיע לכם לקבל פיצוי גם מהמוסד לביטוח לאומי. אתם משלמים בכל חודש סכום מכובד לביטוח הלאומי בכדי לקבל פיצוי במקרה של פגיעה גופנית. כעת כאשר נפגעתם הגיע הרגע לקבל את מה שמגיע לכם על פי חוק.


אם נפגעתם בתאונת דרכים מגיע לכם לקבל פיצוי כספי.


עו”ד קרן מסיקה חביב מתמחה בניהול תביעות תאונות דרכים אל מול חברות הביטוח. צרו קשר למיצוי מלא של הזכויות שלכם בעקבות הפגיעה.להתייעצות ללא התחייבות, פנה עוד היום לעו”ד קרן מסיקה חביב, עורך דין תאונות דרכים. 

עורך דין תאונות דרכים - תביעה לקבלת פיצוי
logo בניית אתרים