עורך דין נזקי גוף

יעוץ משפטי למקרה של נזקי גוף אם הגעתם לדף זה סביר כי נפגעתם פגיעה גופנית כלשהי וכי נגרמו לכם נזקי גוף. אתם חייבים לקבל מידע משפטי!


התקשרו עכשיו  050-9021576פנייה למשרד עו”ד מומחה בדיני נזקי גוף

על מנת לקבל את סכום הפיצויים המירבי בגין נזקי גוף לאחר מחלה, תאונה, תאונת דרכים, תאונת עבודה או כל אירוע אחר עליכם לפעול בצורה חכמה. 


חשוב לעבור על כל הפרטים הקטנים החל מהרגע שבו נפגעתם או שבו קרתה התאונה. זאת על מנת לתכנן בצורה חכמה תיק לתביעת פיצויים, להחליט על אופן התנהלות התיק נזקי הגוף בבית המשפט. כל אלו עד להשלמת הטיפול וקבלת פיצוי כספי. 


מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה בדיני הנזיקין , בעל ידע רב בניהול תיקים בתחום נזקי גוף. 


עורכת דין קרן מסיקה חביב מתמחה בנזקי גוף ובנושאים הקשורים לייצוג תובעים אשר נפגעו פגיעות גוף בתאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות ברשלנות הרבים ותביעות ביטוח. 


אם נפגעתם בתאונת עבודה, תאונת דרכים, תאונת אופנוע, רשלנות רפואית, תאונה בצבא, תאונה כהולך רגל ברחוב, תאונת תלמידים בבית הספר או כל פגיעה אחרת אשר גרמה לכם נזק גוף כלשהו, יש סיכוי רב שמגיע לכם פיצוי. 


מומלץ לפנות לעו”ד מומחה בנזקי גוף בשלב מוקדם ככל האפשר, בסמוך לתאונה. אנו ממליצים לכם לפנות אלינו ללא התחייבות.


אנו נעניק לכם הדרכה ויעוץ לגבי הדרך הנכונה ביותר לטפל באירוע. נדריך אתכם כיצד לפנות לגורמים רפואיים,למקום העבודה ולמעסיק(אם מדובר בתאונת עבודה), לרשויות הצבא,(אם מדובר בנזקי גוף כתוצאה מהשירות הצבאי), לבתי הספר (אם מדובר בנזקי גןף עקב תאונת תלמידים), לחברות הביטוח, לביטוח לאומי ולגורמים נוספים לפי הצורך. כל אלו בהקשר של פיצוי כספי, קבלת סיעוד ועזרה. 


לתשומת ליבכם: מי שאינו עורך דין נזקי גוף אינו בקיא בחוקים, בהלכות ובסדרי הדין.לכן אין לו את הידע הנדרש לטפל בתביעת הפיצויים. אם תנסו לחסוך אתם להינזק מבחינה כספית עקב חוסר ידע וחוסר ניסיון.


 

בשביל זה אנחנו כאן !

אנו מעניקים טיפול משפטי ללקוחות מכל קצוות הארץ.

באפשרותכם לפתוח תיק בדואר, במייל או בפקס.


שכר הטרחה שאנו גובים משולם בסוף הטיפול , מתוך הפיצוי הכספי שתקבלו!


אז למה אתם מחכים?

צרו עימנו קשר כעת!


משרדנו מייצג יצוג משפטי לקוחות אשר נפגעו פגיעות גוף. אנו יודעים לייצג אתכם בבתי המשפט בכל הערכאות ובכל הסוגים של ההליכים המשפטיים. כולל ייצוג בוועדות רפואיות, מול משרד הביטחון וכן ייצוג בוועדות הערר של המוסד לביטוח לאומי , ובוועדות הערר של בית הדין לעבודה.


להתייעצות ללא התחייבות, פנה עוד היום לעו”ד קרן מסיקה חביב, עורך דין נזקי גוף. 

logo בניית אתרים