1. עורך דין תאונות דרכים
  2. עורך דין תאונות דרכים
  3. עורך דין לתאונת אופנוע

עורך דין לתאונת אופנוע

פגיעה בתאונת אופנוע מהווה תאונת דרכים לכל דבר. ההתנהלות דומה מאוד במקרה של תאונת אופנוע ובמקרה של תאונת דרכים. פנייה אל עורך דין תאונות אופנוע מומלצת בהקדם האפשרי. אתם תופתעו לגלות עד כמה ייעוץ ראשוני עם עורך דין יוכל לשנות את פני הדברים, להאיר את עיניכם ולסייע לכם לממש את הזכויות שלכם לקבלת פיצוי כספי מול חברות הביטוח ומול המוסד לביטוח לאומי בעתיד.איזה פיצוי יוכלו נפגעי תאונות אופנוע לקבל?

פוליסת ביטוח חובה מזכה אתכם בפיצוי בעבור נזקי גוף. הפוליסה מכסה את הטיפולים הרפואיים הנדרשים, וגם מפצה במקרה של כאב וסבל נפשי או גופני הנגרמים עקב התאונה, הפסד של שכר ושאר נזקים שנגרמו עקב התאונה.את התביעה בגין נזקי גוף שארעו כתוצאה מתאונת אופנוע יש להגיש לחברת הביטוח שמבטחת בביטוח חובה.


יחד עם התביעה אותה תגישו לביטוח החובה, תוכלו להגיש תביעות נוספות להפעלת פוליסות ביטוח פרטיות שיש ברשותכם. אם מדובר בתאונת אופנוע שהתרחשה בדרך לעבודה\ במהלך העבודה/ חזרה מהעבודה, התאונה תוכל לקבל הגדרה של תאונת עבודה.


כיצד יש לנהוג לאחר התאונה?

הפעולות אותן תבצעו מיד לאחר התאונה משמעותיות לאפשרות שלכם להגיע בעתיד תביעה לפיצוי כספי עקב נזקים גופניים או נפשיים. ההמלצה היא פינוי מידי לקבלת טיפול רפואי לאחר כל תאונת דרכים, פינוי אל בית החולים הקרוב באמצעות אמבולנס תוך מעורבות של המשטרה ורישום התאונה. עליכם לשים לב לכל המידע אותו אתם מוסרים לשוטרים, לצוות הפרמדיקים ולצוות המטפל בבית החולים. את שיחת הדיווח על התאונה לחברת הביטוח כדאי לבצע לאחר התייעצות עם עורך דין תאונות אופנוע מנוסה.


קבלת פיצויים לנפגעי תאונות דרכים עם דגש על תאונות אופנוע מצריכה ידע ומיומנות. דרוש לכם עורך דין תאונות אופנוע שמכיר היטב את כל הגורמים המעורבים בדבר ואת הליך קבלת הפיצוי הכספי.

פנייה אל חברת הביטוח ללא ייצוג של עורך דין עלולה לחבל בסיכויים שלכם לקבל בעתיד פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לכם. כאן בדיוק נכנסת לתמונה עו”ד קרן מסיקה חביב עם הרבה ניסיון, ידע מקצועי, נחישות ומסירות, עורכת דין כזו אתם רוצים וצריכים לצדכם.


להתייעצות ללא התחייבות, פנה עוד היום לעו”ד קרן מסיקה חביב, עורך דין לתאונות אופנוע.

עורך דין לתאונת אופנוע
logo בניית אתרים