עורך דין ביטוח לאומי

על עבודתו של עורך דין ביטוח לאומי

עורך דין ביטוח לאומי מתמחה בתביעות כנגד המוסד עבור מי שעברו מחלה קשה, תאונה ונכות. על מנת להגיש תביעה עורך דין ביטוח לאומי  צריך להמציא מסמכים רפואיים רבים לפי קריטריונים מוגדרים ונוקשים, בין היתר, חוות דעת של מומחים. את התהליך הבירוקרטי מול ביטוח לאומי כדאי לעשות בעזרתו של עורך דין ביטוח לאומי המנוסה בתחום על מנת שהתהליך יהיה קצר ככל האפשר. חשוב להבין כי ישנה התיישנות במועדים בהם ניתן להגיש תביעה על אירוע ביטוחי ולכן כדאי להתייעץ עם עורך דין ביטוח לאומי מהר ככל האפשר. הגשה במועד של התביעה הינה קריטית עבור התובע שעלול לאבד את זכאותו לפיצויים.


התנהלות כבר לאחר התאונה

במקרים רבים עורכת דין מול ביטוח לאומי תנחה את הלקוח בנוגע לכל הפעולות הראשוניות שמומלץ לבצע, על מנת לשפר את הסיכויים שהתביעה תוכר בהמשך בהתאם לצרכים. לדוגמא עורכת דין מול ביטוח לאומי תפנה את הלקוח לקבלת טיפול רפואי נדרש באופן שייכנס לרשומות הרישום הנכון לגבי הגורם לתאונה. לרישום הראוני יכולה להיות השפעה רבה לגבי תוצאות ההליך בסופו של דבר.


אישורים נדרשים

בנוסף על מנת לעמוד בקריטריונים לגבי ביטוח לאומי תאונת עבודה עורכת הדין תכין את כל האישורים לגבי המגבלות הרפואיות מהגורמים הרלוונטיים ביחס לאחוזי הנכות שמנסים לקבל מהוועדה הרפואית. ההליך מתחיל עם מילוי טופס תאונת עבודה ביטוח לאומי ומומלץ כבר בשלב זה להיעזר עם עורך דין ביטוח לאומי על מנת שזה ייעשה כראוי ולא יזיק להמשך מיצוי הזכויות.


משרד עורך דין ביטוח לאומי מקצועי ומנוסה

אם אתם צריכים מידע נוסף לגבי ביטוח לאומי תאונת עבודה, מתלבטים בנוגע לאופן מילוי טופס תאונת עבודה ביטוח לאומי או שאתם מחפשים עורכת דין המתמחה ברשלנות רפואית, כדאי לכם להכיר את עורכת הדין קרן מסיקה חביב. המשרד מתמחה בתחום של נזקי גוף ואינו מייצג גופים חזקים כמו חברות הביטוח, אלא תובעים בלבד, על מנת להימנע מראש ממצבים של ניגוד עניינים. למשרד ידע נרחב וניסיון בייצוג של נפגעים בתאונות דרכים, תאונות ברשות הרבים, תביעות לתגמולי ביטוח, בהתאם לפוליסת ביטוח חיים ולפוליסת תאונות תלמידים במוסדות חינוך. המשרד מומחה במיוחד בכל הנוגע לעבודה מול ביטוח לאומי סביב תאונות, מחלות ונכות.


על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.

עורך דין ביטוח לאומי
טואול - בניית אתרים