עו”ד נפילה ברחוב

עו"ד נפילה ברחוב

תאונות עבודה מוגדרות כתאונה שהתרחשה תוך כדי עבודותו של הנפגע או במסגרת פעולה שביצע לטובת עבודותו, לרבות תאונות שמתרחשות בדרך אל מקום העבודה וממנו. גם כשמדובר באדם שעובד עצמאי, תאונה שמתחרשת בזמן עבודתו בגינה – תחשב לתאונת עבודה, כמו גם עבודה בבית, בשטח ציבורי פתוח או לשם שינוי בכל אזור שנמצאים ועובדים בו, אבל לא כל מקרה של פגיעה במהלך העבודה ייחשב על ידי בית המשפט כתאונת עבודה. למעשה רק מקרה שבו ניתן להוכיח קשר סיבתי ברור בין הפגיעה לשהות במקום העבודה או בדרך אליו או אפילו נפילה ברחוב תוך כדי נסיעה לעבודה או ממנה, ייחשב עי’ בית המשפט כתאונת עבודה שהתובע זכאי לקבל פיצוי בגינה מהמוסד לביטוח לאומי, מחברת הביטוח של המעביד, מחברת ביטוח החיים של התובע ו/או מכל גורם אחר. על מנת להתמודד עם כל אלו אנו צריכים לקחת עו”ד נפילה ברחוב שיסייע לנו לאורך כל השלבים ויוציא את הקייס הכי טוב שניתן. 


נפילה בשטח ציבורי 

הליכה ברחוב ובשטחים ציבוריים היא פעילות שכיחה שרבים מאיתנו מבצעים מידי יום. לפעמים פעולה שגרתית מסתיימת במפח נפש כאשר הולך רגל נתקל במכשול, נופל ונפצע. במקרה של שטח פרטי, בעל השטח אחראי לשמור על תקינותו ובטיחותו, אך כאן נשאלת שאלה חשובה מאוד, האם רשות מקומית אחראית לנזק שנגרם תוך כדי הליכתו ברחוב או בשטח ציבורי בתחום שיפוטה? שכן גם נפילה בשטח ציבורי הינה מקרה בו אפשר להוציא פיצויים מהעירייה או הרשות המקומית, שכן בתקופה הקרובה מתרחשים הרבה מקרים של נפילה בשטח ציבורי מחוסר תשומת לב של אנשים. 


החלקה בקניון נפילה  

בשיגרה השוטפת שלנו קיימים מקרים רבים בהם אנשים לא שמים לב ובאירועי היום יום יכולים למעוד או להתקל במכשול וליפול, הדבר שעלול להתרחב הינו החלקה בקניון נפילה, ואז למעשה לקבל נקע, מכה, להפצע, בדומה למקרים שקרו גם מנפילה ברחוב ששם גם רוב הסיכויים שתפצעו. למעשה ככלל אירועים אלו מטופלים עי’ הנהלת הקניון, רשות מקומית או עו”ד נפילה ברחוב, שמטפל גם במקרים אלו, ומסייע בהוצאת פיצויים. 


תביעה נפילה בקניון  

במסגרת תביעת נזיקין נגד הקניון או בגין תביעה נפילה קניון, על התובע להוכיח את הפרת חובת הזהירות. כמו כן על התובע להוכיח גם את הסיבה והקשר בין המקרה ובין תוצאה של הרשלנות והפרת החובות שחלות על הקניון ובין הנזק שנגרם לתובע. מי שקובע את גובה הפיצוי הינו מומחה רפואי ועל פי’ חוות דעתו המקצועית נקבע גובהו. ניתן להגיש תביעה נפילה בקניון ולהתייעץ או עורך דין מוסמך אצלנו, בחיוג פשוט אלינו תקבלו את כל הפרטים הדרושים. 


נפילה ברחוב בדרך לעבודה 

מקרים של נפילה בדרך לעבודה כפופים במשני זהירות מצידנו ומצד הרשויות המקומיות. בהתאם לפסיקות בית המשפט, על רשויות מקומיות ועיריות מוטלת חובת זהירות כלפי הולכי רגל שמשתמשים ברחובות ובשטח הציבורי בתחום השיפוט שלהן. עוד נקבע כי כל עירייה ורשות מקומית מחויבת לתחזק את המקרקעין שבתחומה ולהסיר מהם מפגעים ומכשולים. במקרה שרשות מקומית הפרה את חובתה ועקב כך הולך רגל נפל ונגרמו לו נזקי גוף, רשאי לפנות לעו”ד נפילה ברחוב ולהגיש תביעת נזיקין נגד הרשות ולדרוש פיצויים על הנזק בגין נפילה ברחוב בדרך לעבודה. 


על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.

טואול - בניית אתרים