עו”ד נכות

מלאו פרטים ואצור קשר בהקדם:

על עבודתו של עו”ד נכות

עו”ד נכות מתמחה בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי על מנת להשיג ללקוחותיו קצבת נכות כללית עקב מצבם הרפואי. עו”ד נכות צריך להתמקצע באספקטים רפואיים רבים ולהכיר את גוף האדם ותנועתו לעומק. עליו להיות בעל ידע נרחב בכללים של המוסד לביטוח לאומי ולהבחין בין רמת הפגיעות השונות באיברים השונים והשפעתם לגבי אחוז הנכות שייקבעו על ידי ועדת המומחים של המוסד לביטוח לאומי.

תביעת נכות מביטוח לאומי

במהלך עבודתה של עורכת דין תביעות נכות היא צריכה להתמחות בתביעות כנגד המוסד עבור מי שעברו מחלה קשה, תאונה באופן שהביא לנכות של האדם. על מנת להגיש תביעות נכות  מביטוח לאומי, צריך להמציא את כל המסמכים רפואיים הנדרשים בהתאם לקריטריונים מוגדרים ונוקשים, בין היתר, חוות דעת שונות של רופאים מומחים. את התהליך הבירוקרטי עבור פיצויים בגין נכות מול ביטוח לאומי, כדאי לעשות בעזרתו של עורכת דין תביעות נכות המנוסה בתחום, על מנת שהתהליך יהיה קצר ככל האפשר. חשוב להבין כי ישנה התיישנות על המועדים, בהם ניתן להגיש פיצוי למאה אחוז נכות על אירוע ביטוחי ולכן כדאי להתייעץ לגבי פיצוי למאה אחוז נכות מהר ככל האפשר. הגשה במועד של התביעה הינה קריטית עבור פיצויים בגין נכות על מנת לא לאבד את הזכאות לפיצויים.

פעולות ראשונית

במקרים רבים עורכת דין במהלך תביעות נכות תנחה את הלקוח באופן הנכון עבור כל הפעולות הראשוניות שמומלץ לבצע, על מנת לשפר את הסיכויים שהתביעה תוכר בהמשך, בהתאם למצבו הבריאותי של המטופל. לדוגמא עורכת הדין תפנה את הלקוח לקבלת טיפול רפואי באופן שברשומות יופיע הרישום הנכון לגבי הגורם לאירוע ומצבו האמתי מבחינה רפואית. לרישום הראשוני יכולה להיות השפעה רבה גם לגבי תוצאות ההליך בסופו של דבר.

משרד עו”ד נכות מקצועי ומנוסה

אם אתם צריכים מידע נוסף לגבי מיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי, כדאי לכם להכיר את עו”ד נכות קרן מסיקה חביב. המשרד מתמחה בתחום של תאונות עבודה ותאונות דרכם ונזקי גוף ואינו מייצג באופן גורף גופים חזקים כמו חברות הביטוח, אלא תובעים פרטיים בלבד, זאת על מנת להימנע מראש ממצבים, שעלולים להוביל לכדי ניגוד עניינים. למשרד עורכת דין קרן מסיקה חביב ידע נרחב וניסיון בייצוג של נפגעים בתאונות שונות ומיצוי כלל הזכויות מול חברות הביטוח השונות והמוסד לביטוח לאומי.

על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.