עו”ד לתאונות עבודה

כל מה שרצית לדעת על עו”ד לתאונות עבודה

עו”ד לתאונות עבודה עוסק במקרים של תאונות שהתרחשו במהלך עבודת הנפגע או תוך כדי עבודתו במסגרת פעילות שביצע לטובת העבודה. עו”ד לתאונות עבודה עוסק גם במקרים של תאונה שהתרחשה בדרכו של העובד למקום עבודתו או ממנה. כפי שיודע כל עו”ד לתאונות עבודה ניתן לתבוע רק במידה וישנו קשר סיבתי מובהק בין השהות של העובד במקום העבודה לתאונה עצמה.


ממי ניתן לתבוע זכויות

כאשר תאונה נופלת תחת ההגדרות של תאונות עבודה זכויות ניתן לתבוע מחברת ביטוח החיים של התובע או מהמוסד לביטוח לאומי, חברת הביטוח של המעביד, וגורמים אחרים הנושאים באחריות להתרחשות התאונה. לאחר כל תאונת דרכים בעבודה מומלץ תחילה להתייעץ עם עורך דין תאונות עבודה על מנת להבין אם ניתן להגיש תביעות תאונת עבודה במקרה זה ולהבין מי הגורם אחראי במקרה זה של תאונות עבודה זכויות השונות.


תביעה על נפילה בגובה

במהלך עבודתו של עו”ד לתאונות עבודה הוא עוסק במקרים רבים של נפילה בגובה בעבודה. כל תאונת עבודה במהלכה התרחשה נפילה של למעלה מ-2 מטרים יכולה להיחשב תאונת נפילה מגובה, גם כאשר מדובר על מקום המעבר עבור גישה למקום העבודה. עבודה בגובה מתייחסת למלאכה המתבצעת כשהעובד ממוקם מעל משטח עבודה שהוא נטול למעקה תקני או גדר. בנוסף למקרים אלו, גם עבודה המצריכה הטיה של הגוף במהלך העבודה ב-45 מעלות ומעלה מעבר למעקה או לגדר של משטח העבודה. גם נפילה במבמת עבודה מתרוממת נופלת תחת קטגוריה זו. הרשויות במשך שנים רבות כבר מודעות לסכנה לעובדים בענף זה. לשם כך נקבעו תקנות הבטיחות בעבודה שנועדו למנוע או לכל הפחות להפחית באירועים שכאלו. יישום ההנחיות אמור להפחית את הסיכון במהלך העבודה בגובה של העובדים. המעסיקים מחויבים לספק לעובדיהם ציוד מגן מסוגים שונים בהתאם לסוג עבודתם ולסיכונים הספציפיים. כל חברה נדרשת לגורם ניהולי אחראי ליישום התקנות ולבטיחות העבודה.


עו”ד לתאונות עבודה מקצועי מנוסה

אם עברתם תאונת דרכים בעבודה ואתם מתלבטים לגבי האפשרות של תביעות תאונת עבודה כדאי לכם להתייעץ עם עורך דין תאונות עבודה מקצועי ומנוסה כמו עורכת דין קרן מסיקה חביב. היא מגשרת ובעלת ניסיון רחב בתחום של נזקי גוף, תאונות דרכים ותאונות עבודה. עורכת דין קרן מסיקה חביב מתמחה בייצוג לקוחות בוועדות רפואיות של ביטוח לאומי, בדיונים בבתי המשפט, ובמשא ומתן מול חברות הביטוח.


על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.

עו”ד לתאונות עבודה
טואול - בניית אתרים