עו”ד לנזקי גוף

עו"ד לנזקי גוף

נכון יהיה לומר שבמקרים רבים שבהם נגרם לאדם נזק לגופו, מקנים לו בגין כך זכויות רבות. לפיכך במקרה שבו אתם או מי מיקירכם, משפחותיכם סובלים מנזקי גוף, אנו ממליצים כי תיוועצו באמצעות עו”ד לנזקי גוף, כדי לבחון היטב את האפשרות לקבל פיצוי בגין נזק זה. 


נזקי גוף הינו שם כללי לפגיעות שונות ורבות כמו: פגיעות בטיפול הרפואי, פגיעות בעבודה או בשטח ציבורי, אשר כל אחת מהן יכולות להיות מטופלות משפטית באופן שונה. כך לדוגמה אם במידה ובעת שימוש בכלי תחבורה מנועי וגם נפילה ברחוב גורמות לנזקי גוף, אך תביעה בעקבות תאונת דרכים מתנהלת עפי’ חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים ולא עפי’ פקודת הנזיקין, אשר לפיה תידון התביעה של הנפילה. ולכן מאוד חשוב להתייעץ ולשוחח עם עו”ד לנזקי גוף שיבחן היטב את המקרה וייתן לכן דגשים בנוגע למקרה אותו חוויתם. 


עורכי דין דיני נזיקין

עורכי דין דיני נזיקין יהיו אנשי המקצוע אשר יעמדו לשירותכם ויסייעו בתביעות בשעה שנפגעתם בעקבות תאונת דרכים, עבודה או כל תאונה אחרת שהסבה לכם נזק רכושי, גופני או כל נזק אחר. אם גם בעקבות רשלנות רפואית שחוויתם או בעקבות פציעה שנבעה מהשירות הצבאי שלכם. משרדינו יעמדו לצידכם ברגעים החשובים והקריטיים ביותר שלכם ויסייעו בהשגת הצדק והפיצויים הדרושים לכם על מנת שתוכלו להשתקם מהפציעה או להמשיך ולהתמודד עמה במהלך היום יום בצורה הטובה והיעילה ביותר. אצלנו תמצאו עורכי דין דיני נזיקין מהשורה הטובה ביותר, שישמחו כבר היום לתת לכם ייעוץ מקצועי ויעיל ולהשיג עבורכם את התוצאות במהירות ומקצועיות רבה. 


תביעת נזיקין 

תביעת נזיקין היא תביעה משפטית המוגשת על ידי אדם שנגרם לו נזק (לגופו או לרכושו) והמעוניין לקבל פיצוי בגין הנזק שנגרם לו. מהמזיק לטענתו שאחראי לנזק. לכן, תביעה המוגשת נגד איש מקצוע (למשל רופא) שגרם נזק למטופל במסגרת הטיפול היא תביעת נזיקין בגין רשלנות רפואית. תביעה המוגשת בגין פגיעה של רכב שגרמה להולך רגל לנכות היא תביעת נזיקין ובאותו האופן גם תביעה המוגשת על רקע של תאונת עבודה שגרמה לנזקים בריאותיים לעובד הנופל. וזאת למעשה הגדרה של תביעת נזיקין, כאשר במשרדינו תוכלו להתייעץ עם מספר מצומצם ומקצועי של עו”ד לנזקי גוף שישמחו לסייע לכם. 


תביעת נזקי גוף

בהקשר של תביעת נזקי גוף, קיימים מקרים רבים בהם אנו נפצעים, נקלעים לתאונת עבודה או פשוט סתם מועדים ברחוב או נתקעים בחפץ או שלא עלינו קורה מצב שנקלעים גם לתאונת דרכים, במקרה כזה נגרם לו נזק לגוף. תביעת נזקי גוף למעשה מכסה את עניין הפגיעה, מבטחת אותנו להמשך על מנת שידעו שנפגענו ונותנת לנו ביטחון ושקט יחד עם תהליך ההחלמה והיציאה משם.


עורך דין נזקי גוף   

אל תתפשרו על עורך דין נזקי גוף, אצלנו במשרד תמצאו עורכי דין מהשורה הראשונה, מקצועיים ובמחירים נוחים. עורך דין נזקי גוף ייקח כל שלב ביחד עם הלקוח, יבין את המקרה, יפענח אותו ויבנה מודל של פתרון לאורך כל הדרך, יד ביד. צרו איתנו קשר עוד היום ותקבלו פתרון ומענה לצרתכם ובעייתכם ממיטב עורכי הדין במשרדינו. הייעוץ ללא עלות מצידכם ואין שום מחויבות כלל.  


על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.

עו”ד לנזקי גוף
טואול - בניית אתרים