עו”ד ייפוי כוח מתמשך

מלאו פרטים ואצור קשר בהקדם:

על עו”ד ייפוי כוח מתמשך ושירותי נוטריון

אנשים רבים פונים לשירותי עו”ד ייפוי כוח מתמשך מכיוון שהם חושיים להגיע למצב בהם אינם יכולים לקבל החלטה ואחרים יקבלו עבורם החלטות בניגוד לרצונם. לייפוי כוח מתמשך יש תוקף משפטי שמסמיך מיופה הכוח לאספקטים כללים או מסוים כגון החלטות רפואיות לגבי הארכת חיים, הנשמה, טיפול תרופתי וכדומה.

 חוסר מעורבות אישית מלבד שכר טרחה

כשמדובר על עו”ד ייפוי כוח מתמשך מומלץ לעשות זאת אצל משרד מנוסה וותיק ולא להסתפק עם ייפוי כוח מתמשך מקוון על מנת שהדברים ינוסחו במדויק, בהתאם לרצונותיו של מייפה הכוח. ייפוי הכוח צריך להיערך ידי גורם מקצועי, עו”ד ייפוי כוח מתמשך, אשר אין לו כל עניין אישי ייפוי כוח מתמשך שכר טרחה בלבד. על העורך דין מוטלת החובה לעבור הכשרה של האפוטרופוס הכללי בתחום. את ייפויי הכוח יש להפקיד אצל האפוטרופוס הכללי באמצעות ייפוי כוח מתמשך מקוון או בפנייה כתובה.

אישורי אפוסטיל על ידי נוטריון

רבים פונים לשירותי עורך דין נוטריון עבור הוצאת אישורי אפוסטיל. למעשה מדובר על הוצאת רישום מתועד של מוסד בעל תוקף מדינתי, באופן שנותן למסמך את ההכרה המדינית לגבי התוקף המשפטי. אישורי אפוסטיל יהיו בתוקף בכל המדינות שחתומות על אמנת אפוסטיל. לאחר הוצאת המסמך הרלוונטי מהרשות המוסמכת לכך, צריך לשלוח את המסמך למשרד המשפטים והחוץ, כמו גם לקונסוליות הרלוונטיות עבורן המסמך תורגם. לאחר השלמת השלבים הללו וקבלת אישור של הגורמים השונים למסמך יהיה תוקף משפטי בינלאומי. דוגמאות למסמכים שכאלו יכולים להיות, הסכם חיים משותפים, אישור נישואין ותעודות לילה ולימודים ועוד.

עו”ד ייפוי כוח מתמשך מקצועי ומנוסה

אם אתם זקוקים למידע נוסף על ייפוי כוח מתמשך שכר טרחה או מחפשים שירותי נוטריון עבור הפקת אפוסטיל,  כדאי לכם להתייעץ עם עו”ד ייפוי כוח מתמשך קרן מסיקה חביב. היא בעלת ניסיון רחב בתחומים של ייפוי כוח וחוזים, כמו גם בדיני נזיקין ונזקי גוף, תאונות דרכים ותאונות עבודה ומיצוי זכויות מול ביטוח לאומי.. עורכת דין קרן מסיקה חביב מתמחה בייצוג של לקוחות בוועדות רפואיות עבור ביטוח לאומי, בדיונים בבתי המשפט ובתי הדין והערכאות השונות. בנוסף היא בעלת ניסיון במשא ומתן מול חברות הביטוח במגוון רחב של תביעות.

על מנת לדעת זכויותייך צור קשר עוד היום עם עוה”ד קרן מסיקה חביב.