1. עורך דין תאונות דרכים
  2. עורך דין נזקי גוף
  3. טיפים שימושיים לניהול תביעות נזקי גוף

טיפים שימושיים לניהול תביעות נזקי גוף

ישנם לא מעט מקרים בהם אנו מתלבטים לגבי הגשת תביעות נזקי גוף ואיננו בטוחים האם כדאי להגיש את התביעה. העצה הטובה ביותר אותה תוכלו לקבל תהיה המלצה על פנייה מהירה אל עורך דין מומחה תביעות נזקי גוף. עורך הדין יוכל להנחות אתכם כיצד לנהוג בכדי לשמר את הזכות להגשת תביעת נזיקין עתידית ולפעול למיצוי מלא של הזכויות שלכם.מתי כדאי להגיש את התביעה?

תביעות נזקי גוף יש להגיש לאחר התגבשות הנזק הנגרם למבוטח. עליכם להמתין עד להתגבשות מלאה של הנזק הגופני או הנפשי שנגרם תוך איסוף מידע ותיעוד מלא. רוב המומחים ממליצים להמתין כ-3 חודשים עד שנה לטובת התגבשות של הנזק. במקרים של נזקי גוף בילדים או בני נוער כדאי להמתין תקופה ארוכה יותר. 


את מועד הגשת התביעה תקבעו תוך התייעצות עם עורך דין מומחה תביעות נזקי גוף לכן הפניה לעורך דין תביעת נזקי גוף צריכה להיות במועד קרוב לאירוע. חשוב יהיה להתייחס לתקופת ההתיישנות של התביעה ולברר מהי תקופת ההתיישנות אותה קובע החוק בעבור האירוע.איך כדאי להתנהל מול חברת הביטוח?

נציגי חברת הביטוח הם ברוב המקרים עורכי דין מנוסים, ההתמודדות עמם אינה פשוטה בהעדר ניסיון מתאים, ידע משפטי והיכרות מעמיקה עם הפוליסה. זוהי הסיבה לכך שרוב התביעות מנוהלות על ידי עורכי דין. מעורבות של עורך דין גורמת לחברת הביטוח להתייחס ברצינות אל המקרה, לתת לכם מענה מהיר וגם למהר לנהל משא ומתן לפשרה.


האם כדאי לקבל את הסכם הפשרה?

בכל מקרה בו חברת הביטוח מציעה לכם הסכם פשרה בו אתם מקבלים סכום חלקי מתוך הסכום המגיע לכם, כדאי למהר לפנות אל עורך דין. לאחר ביצוע הערכת מצב מקיפה ימליץ לכם עורך הדין על הצעד הנכון ביותר.


אם אתם מחפשים עורך דין מומחה תביעות נזקי גוף צרו קשר עם המשרד של עו”ד קרן מסיקה חביב לקבלת מענה מהיר ומקצועי. עליכם להיות מודעים לכך שחברות הביטוח שולחות חוקרים פרטיים, בוחנות כל פרט ומקליטות שיחות. הדרך החכמה ביותר לניהול התביעות תהיה פנייה מוקדמת ככל האפשר אל עורך דין מנוסה שיפעל לקידום הזכויות שלכם

logo בניית אתרים