1. עורך דין תאונות דרכים
  2. עורך דין נזקי גוף
  3. הפעלת פוליסת תאונות אישיות תלמידים – שבר ביד

הפעלת פוליסת תאונות אישיות תלמידים – שבר ביד

כלל התלמידים במדינת ישראל מבוטחים בפוליסת תאונות אישיות המעניקה פיצוי כספי במקרה של פגיעה בתאונה. התלמידים במדינת ישראל מבוטחים בפוליסת תאונות אישיות 24 שעות 7 ימים בשבוע, הפציעה יכולה להיגרם במסגרת הלימודים או במסגרת פרטית, כגון בבית, בילוי משפחתי וכו’. הביטוח מכסה כל ילד מגיל 3 ועד גיל 18 הנמצא במערכת החינוך, התשלום בעבור הפוליסה חל על ההורים במסגרת תשלומי הורים.האם ניתן להפעיל את הפוליסה במקרה של שבר ביד?

פוליסת תאונות אישיות תלמידים מעניקה פיצוי במקרה של נכות זמנית  או נכות לצמיתות. נכות זמנית היא במקרה של היעדרות מבית הספר לתקופה של 21 יום רצופים לפחות . במקרים בהם התלמיד סובל מנכות לצמיתות  עקב הפציעה בתאונה, ניתן יהיה לקבל סכומי כסף גבוהים למימון הוצאות המשפחה ופיצוי.


מקרים בהם הילד הנפגע סובל מנכות עקב פציעה שארעה לו ברשלנות גורם כלשהו, את התביעה מומלץ יהיה להגיש בליווי של עורך דין תאונות תלמידים להפעלת הפוליסה וגם נגד הגורם הרשלני.איך מפעילים את הפוליסה?

הצעד הראשון יהיה פנייה אל מזכירות בית הספר לקבלת טופס הגשת תביעה ומידע נוסף על הפוליסה. יחד עם הטופס והמידע אותו קבלתם מומלץ יהיה לפנות אל עורך דין תאונות תלמידים להתייעצות. עורך דין מנוסה בתחום יוכל להמליץ לכם על הגשת תביעות נוספות לקבלת פיצוי תוך מיצוי הזכויות שלכם.


האם מגיע החזר בגין הוצאות?

לפי הפוליסה יש החזר עבור הוצאות רפואיות שהוצאו בפועל בגין מקרה הביטוח, למעט, הוצאות בגין טיפולי שיניים, הוצאות בגין יעוץ רפואי לקביעת אחוזי נכות, הוצאות רפואיות אשר שולמו או עומדות להיות משולמות מכל מקור אחר.האם הורה שנפגע מכוסה גם הוא בפוליסה תאונות תלמידים?

הורה  או בן משפחה של תלמיד אשר נוטל חלק ללא שקבלת שכר בפעילות רשמית של המוסד החינוכי המתקיימת בשטח המוסד החינוכי או מחוץ לתחומי המוסד החינוכי, כמלווה או משגיח בטיולים, או באירועים אחרים, כגון פעילות ספורטיבית, הצגות, סרטים, ביקור באתרים ועוד.


אם אתם סבורים שיש לכם עילה לתביעה, צרו קשר כבר עכשיו להתייעצות עם עורך דין תאונות תלמידים להכוונה וקבלת הנחיות. המשרד של עו”ד קרן מסיקה חביב היא הכתובת שלכם ההורים להתייעצות מקצועית וליווי בהגשת תביעות. 

 

logo בניית אתרים